ش٫ فروردین ۲۵ام, ۱۴۰۳

کفپوش کامپوزیت و خلق تراسی زیبا در حیاط‌ خلوت خانه‌

بیشتر صاحب‌خانه‌ها از حیاط‌خلوت به عنوان محلی ایده آل برای دورهمی های خانوادگی یا دوستانه یاد می‌کنند. با باربیکیو و تراس موجود در حیاط پشتی به استقبال دوستانتان بروید. دوام بالا، عدم نیاز به مراقبت زیاد و جذابیت ظاهری کفپوش کامپوزیت در این راه به شما کمک می‌کند. بیایید ببینیم که چرا برای خلق تراسی زیبا در حیاط خانه‌مان بهتر است از کامپوزیت استفاده کنیم.

نیاز به مراقبت کم کامپوزیت

اگر همیشه در حال نظافت، بررسی و تعمیر تراس خود باشید؛ پس کی قرار است از آن لذت ببرید؟ یکی از اصلی‌ترین مزایای کاربرد کفپوش کامپوزیت در تراس، صرف حداقل زمان برای نظافتش است. این ماده نسبت به دیگر مواد، به رنگ‌کاری یا جلاسازی نیاز ندارد. تا سال‌ها از رنگ زیبای امروز و کیفیت آن لذت خواهید برد. کافی است که فقط ماهی یک بار با شیلنگ آب، آن را بشویید.

گالری عکس 1 کفپوش کامپوزیت و خلق تراسی زیبا در حیاط‌ خلوت خانه‌ عکس حیاط عکس راهنمای خرید عکس طراحی کف عکس کف پوش عکس کفپوش عکس کفپوش چوبی

سرسختی و ماندگاری کفپوش کامپوزیت

اگر تابستان‌هایی سوزان یا زمستان‌هایی سوزناک دارید؛ می‌توانید روی تراس کامپوزیتی حساب کنید. ترکیب فیبرهای چوبی و پلاستیکی، استقامتی خاص به ماده بخشیده که باعث می‌شود در برابر تابش مداوم آفتاب یا دماهای خیلی سرد مقاومت کند و تغییر رنگ ندهد. پس نگران نباشید؛ این ماده در تمام فصول قابل کاربرد است؛ همچنین ضد لک نیز می‌باشد.

گالری عکس 2 کفپوش کامپوزیت و خلق تراسی زیبا در حیاط‌ خلوت خانه‌ عکس حیاط عکس راهنمای خرید عکس طراحی کف عکس کف پوش عکس کفپوش عکس کفپوش چوبی

انتخاب مدل کامپوزیت

اگرچه استحکام و طول عمر، فاکتورهای مهمی برای یک تراس بشمار می‌روند اما از ظاهر نیز نمی‌توان چشم پوشید. کفپوش کامپوزیت در رنگ‌ها، طرح‌ها و مدل‌های متنوعی عرضه می‌شوند و به راحتی با طرح خاص حیاط خانه شما منطبق می‌شوند. اگر به دنبال بافتی ظریف و پیچیده و یا حتی متریالی با طرح چوب هستید؛ کامپوزیت به شما کمک می‌کند. محصولات دورویی نیز در بازار یافت می‌شوند که انتخاب‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند.

گالری عکس 3 کفپوش کامپوزیت و خلق تراسی زیبا در حیاط‌ خلوت خانه‌ عکس حیاط عکس راهنمای خرید عکس طراحی کف عکس کف پوش عکس کفپوش عکس کفپوش چوبی

کامپوزیت دوستدار خانواده

سطح ایمن و صاف کامپوزیت برای خانواده‌ها ایده آل است. با کامپوزیت لازم نیست که نگران براده‌های متریال مورد استفاده خود باشید پس با خیالی آسوده و پای‌برهنه در تراس قدم بزنید. همچنین، بیشتر کفپوش های کامپوزیتی دارای بافتی سخت هستند که مانع لیز خوردن و سقوط ناگهانی افراد می‌شوند.

 

قیمت کفپوش کامپوزیت

متریال باکیفیت و با نصب آسان به ارزش خانه شما اضافه می‌کنند.
اگر نگران هزینه خرید محصول یا قیمت فروش مجدد آن هستید؛ کامپوزیت هر دو این استرس‌ها را تسکین می‌دهد. کامپوزیت از نظر اقتصادی کاملاً به‌صرفه است. این نوع متریال به راحتی و با سیستم نصب کلیپسی ساخته می‌شود و لازم نیست که کل اوقات فراغتتان را صرف خلق تراس رویاییتان بکنید.

حفظ محیط‌ زیست

چه خوب است اگر موقع قدم زدن در حیاط و تماشای منظره بیرون از اینکه تصمیمی سازگار با محیط‌زیست گرفته اید لذت ببرید زیرا این محصول از مواد قابل بازیافت ساخته می‌شود.

گالری عکس 5 کفپوش کامپوزیت و خلق تراسی زیبا در حیاط‌ خلوت خانه‌ عکس حیاط عکس راهنمای خرید عکس طراحی کف عکس کف پوش عکس کفپوش عکس کفپوش چوبی

 

 

درباره نویسنده