ی٫ خرداد ۲۷ام, ۱۴۰۳

مسابقه “طراحی معماری سر در کارخانه پارس فولاد سبزوار”

مسابقه “طراحی معماری سر در کارخانه پارس فولاد سبزوار” با هدف استفاده از ایده های برتر طراحی آغاز شد.

مدیر توسعه شرکت پارس فولاد سبزوار و نماینده برگزارکننده مسابقه با بیان این خبر افزود: این مسابقه بر اساس شرایط و مقررات آیین نامه جامع مسابقات وزارت راه و شهر سازی و با هدف استفاده از ایده های برتر و نوآوری فارغ التحصیلان رشته های معماری و شهرسازی و طراحی منظر و لند اسکیپ در طراحی معماری ورودی اصلی و سردر کارخانه پارس فولاد سبزوار برگزار می شود.

شهرام نیکنام اعلام کرد : در نظر گرفتن شرایط بومی- فرهنگی منطقه و رعایت مقیاس و تناسبات طرح (توجه به بستر طراحی در مجاورت دشت جوین و کوه های شمال غربی سبزوار)، ارجاعات صحیح معماری به ویژه در ارتباط با اصول معماری ایرانی، خلاقیت و نگاهی نو در طرح و همخوانی با اهداف و متناسب با فعالیت های شرکت و هویتِ صنعتی مجموعه و مخاطبین آن از اولویت های این مسابقه است.

دکتر شاهین حیدری، دکتر محمود گلابچی، دکتر محمد سعید ایزدی، مهندس فرناز سلاجقه، مهندس حمیدرضا پوردیلمی و مهندس علی یاوری، داوری این مسابقه را بر عهده دارند.

کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران راهبری مسابقه را بعهده دارد و جوایز مسابقه به شرح ذیل است :

همراه با لوح تقدیر

-/۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال

جایزه نفر اول ( برنده مسابقه )

۱

همراه با لوح تقدیر

-/۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

جایزه نفر دوم

۲

همراه با لوح تقدیر

-/۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰۰ ریال

جایزه نفر سوم

۳

همراه با لوح تقدیر

ربع سکه بهار آزادی

جایزه نفر چهارم

۴

همراه با لوح تقدیر

ربع سکه بهار آزادی

جایزه نفر پنجم

۵

شرکتهای مهندسین مشاور، دفاتر طراحی معماری، معماران، طراحان، بصورت فردی و یا گروهی داوطلب شرکت در مسابقه می توانند از تاریخ ۰۳۸/۱۴۰۰ تا ۱۳/۰۸/۱۴۰۰ برای ثبت نام و دریافت شرایط مسابقه به تارنمای www.tua.ir مراجعه و همچنین از طریق شماره تلفن ۷۷۵۳۹۲۸۲-۷۷۵۰۳۳۸۵– ۰۲۱ اطلاعات لازم را کسب نمایند.

درباره نویسنده