رونمایی از طرح های معماری موزه قهرمانان ملی وطن

طی مراسمی از طرح های معماری با عنوان «موزه قهرمانان ملی وطن» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب رونمایی شد.

حجت الاسلام و المسلمین میرلوحی، تولیت مسجد امام صادق(ع) با بیان آیه الْیوْمَ یئِسَ الَّذِینَ کفَرُوا مِنْ دِینِکمْ فَلا تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ به اهمیت جایگاه غدیر اشاره نمودند و مطالبی را در مورد تاکید مساله مهدویت در خطبه غدیر ایراد کرد.

عظیم حسینی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با اشاره به صحبت های اخیر مقام معظم رهبری که فرمودند: من خوش بین هستم و امیدوارم گفت: کشور ما نیاز به قهرمانانی دارد که امید آفرینی کنند و هر کدام از ما که بتوانیم خدمتی برای این مملکت انجام دهیم قهرمان هستیم. رئیس واحد تهران جنوب همچنین از مسئولین مسجد امام صادق (ع) در برگزاری این مراسم تشکر نمودند و بیان کردند ارتباط و همکاری بین دانشگاه و حوزه باید مستمر باشد.

عاصمه قاسمی، مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده ضمن تبریک اعیاد از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برای برگزاری این مراسم تشکر کرد.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده در ادامه بیان کرد: بخشی از معماری مسائل تکنیکی و فنی می باشد و بخش دیگر آن جنبه های اجتماعی و فرهنگی معماری است و در واقع معماری بازنمایی فرهنگ و تمدن یک جامعه را در بر می گیرد.

قاسمی افزود: جنبه های دینی و اعتقادی ما در معماری نهفته است و آیینی که اینجا برگزار شده است به خوبی پیوند معماری، فرهنگ، تمدن، دین و ملیت را نشان می دهد.

در این مراسم از خانواده های ارجمند ایثارگران و فرزندان معزز شهدای دفاع مقدس و طرح های برگزیده ارائه شده در نمایشگاه تجلیل بعمل آمد.

شرکت کنندگان در مراسم از طرح های معماری که با عنوان «قهرمانان ملی وطن»  در گالری شهید آوینی دانشکده هنر و معماری ارائه شد بازدید کردند.

خبرگزاری آنا

درباره نویسنده