بررسی موانع ساخت‌وساز در تهران در نشست مشترک کمیسیون‌های بودجه و شهرسازی

در جلسه کمیسیون مشترک برنامه و بودجه و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، برخی از موانع ساخت‌وساز در پایتخت و راه‌های حل این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نشست مشترک کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون معماری و شهرسازی که با حضور مهدی چمران، رئیس شورا، محمد آخوندی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حمیدرضا صارمی، معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، لطف‌الله فروزنده، معاون مالی و اقتصادی، علی خشنود، مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران و دبیران و کارشناسان دو کمیسیون برگزار شد.

طرح پیشنهادی اعضای شورای ششم در خصوص تخفیف در بافت فرسوده محور اصلی این جلسه بود. پیامدهای تصویب این طرح در قالب گزارش‌های کارشناسی از طرف دبیران کمیسیون‌های شهرسازی و بودجه، معاون شهرسازی شهردار تهران و حوزه مالی و اقتصادی تشریح شد. پس از این گزارش‌ها، رئیس شورا و سایر اعضا نظرات خود را بیان کردند و در نهایت، تصمیم‌گیری لازم برای ارائه به صحن شورا اتخاذ شد.

در این جلسه همچنین درباره موضوعاتی چون کسری پارکینگ در بافت فرسوده و نیز مساله ارزش نظارت فنی بحث و بررسی و تصمیماتی جهت طرح در صحن شورا اتخاذ شد. 

ایلنا

درباره نویسنده


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/barandat/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35