آشنایی با معماری خاک و حوزه‌های فعالیت در آن

انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه فردوسی مشهد جلسه دیگری از سلسله جلسات تحلیل و بررسی دیدگاه‌ها و اندیشه‌های معماران «انتراکت» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این جلسه با عنوان «معماری خاک» و با موضوع آشنایی با معماری خاک و حوزه‌های فعالیت در آن با حضور علی سلامتیان ـ کارشناس ارشد معماری، یکشنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۱۹ برپا می‌شود.

این برنامه به صورت زنده در اینستاگرام برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در آن و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شناسه @atelie_azad پیام دهند.

ایسنا

درباره نویسنده


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/barandat/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/barandat/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35